Į pradžią Spausdinti

Algirdas Matulis
 
Pasakojimai apie aukštąją matematiką
 
Kaina: 11,00 Eur
9786094081880
Leidėjas: Ciklonas
2017
Puslapių skaičius: 192

Nepalyginamai geriau yra įsigyti išminties, negu aukso!
Verčiau rinktis įgyti įžvalgos, negu gauti sidabro.

Saliamono patarlės, XVI.16

Profesorius Algirdas Matulis, besimokydamas Vilniaus I-ojoje berniukų gimnazijoje, laimėjo 1-ąją vietą Respublikinėje matematikų olimpiadoje, ir nuo tada matematika tapo jo aistra. Vėliau, jau studijuodamas fiziką Maskvos universitete, ėmė gilintis į aukštąją matematiką, jos taikymą įvairiose fizikos srityse, o aktyviai dirbdamas kietojo kūno fizikos ir nanofizikos srityse pavertė matematiką kasdieniu savo mokslinio darbo instrumentu. 

Profesorius Algirdas Matulis yra skaitęs įvairių fizikos sričių paskaitas universitetuose. Yra parašęs knygas Šiltųjų elektronų teorija, Elektrodinamika, Kietojo kūno fizika, Kompleksiniai skaičiai ir funkcijos, C, C++ ir OOP, kurios sulaukė jo kolegų mokslininkų bei studentų šiltų atsiliepimų. Jo mokslo pasiekimai įvertinti valstybinėmis premijomis (1983, 1994, 2009 m.).
 
Šią naują knygą Pasakojimai apie aukštąją matematika jis skiria jaunimui - mokiniams, studentams, stengdamasis juos sužavėti aukštosios matematikos metodų elegancija bei praktine nauda ir skatindamas rinktis mokslininko kelią. 

 

  
© 2019 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“