Į pradžią Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Violeta Baltrūnienė
 
Įstaigų veiklos dokumentavimas
 
Kaina: 9,84 Eur
978-9955-695-79-0
Leidėjas: Ciklonas
2010
Puslapių skaičius: 242
Formatas: A4

        Tai trečioji Violetos Baltrūnienės mokomosios knygos „Įstaigų veiklos dokumentavimas“ pataisyta ir papildyta norminėmis naujovėmis laida.
       Pirmajame skyriuje pateikiama dokumentų valdymo (raštvedybos) istorinės raidos apžvalga, pradedant rašto istorine raida ir baigiant dokumentų valdymo po nepriklausomybės atkūrimo Lietuvoje padėties aptarimu. Antrajame nagrinėjamas įstaigos dokumentų valdymo organizavimas, aptariama dokumento sąvoka ir klasifikavimas pagal įvairius požymius bei dokumentų vienodinimo pagal formą ir informacijos sudėtį privalumai. Trečiasis skyrius skirtas pristatyti veiklos dokumentų sistemą ir teisinius dokumentų valdymo pagrindus bei aptarti dokumentų rekvizitų turinį. Ketvirtajame aiškinama, kaip rengti veiklos dokumentus – teisės aktus ir jais tvirtinamus bei įstaigos rengiamus dokumentus. Penktasis skyrius atskleidžia dokumentų tvarkymo ir apskaitos, šeštasis – elektroninių dokumentų valdymo procedūras. Septintajame skyriuje aprašyta Lietuvos archyvų sistema, įstaigos archyvo darbo organizavimas, taip pat pateikiama žinių apie dokumentų saugojimų reikalavimus bei terminus. Paskutiniajame – aštuntajame – skyriuje rašoma apie elektroninių dokumentų saugojimą.
       Leidinio pabaigoje skaitytojai ras trumpą dokumentų valdymo terminų žodynėlį ir per penkias dešimtis veiklos dokumentų pavyzdžių.
       Ši knyga skiriama aukštųjų mokyklų studentams, taip pat asmenims, kuriems darbinėje praktikoje tenka rengti dokumentus.


       Trečia pataisyta ir papildyta laida
       Tiražas 1000 vnt.

  
© 2019 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“