Į pradžią Be pavadinimo Apie mus Spauda ir leidyba Originalios dovanos Print on demand Kontaktai

Aldona Dulinskienė,
Jadvyga Jurevičienė,
Vilija Kolaitienė
 
Buhalterinės apskaitos užduotys
 
Kaina: 12,94 Eur
ISBN 978-609-8122-21-3
Leidėjas: Ciklonas
2015
Puslapių skaičius: 124
Formatas: A4

Tai antrasis pataisytas ir papildytas „Buhalterinės apskaitos užduotys“ leidinys, kuriame atnaujintos užduotys, pataisyti pirmajame leidime pasitaikę netikslumai. Naujame leidinyje apskaitos duomenys pateikti eurais, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo nuostatas.

 

„Buhalterinės apskaitos užduotys“ skirtos studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką ar verslo vadybą bei kompiuterizuotas verslo valdymo ar buhalterinės apskaitos programas.studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką ar verslo vadybą bei kompiuterizuotas verslo valdymo ar buhalterinės apskaitos programas. Taip pat individualiam darbui, siekiant atnaujinti apskaitos tvarkymo žinias bei ketinantiems pradėti dirbti apskaitos srityje.

Leidinyje pateiktos dažniausiai vykstančios įmonių ūkinės veiklos operacijos, naudojami apskaitos registrai ir finansinės atskaitomybės ataskaitos. Praktinių užduočių sprendimas ne tik padės įtvirtinti apskaitos tvarkymo praktinius įgūdžius, suprasti buhalterinės apskaitos organizavimo nuoseklumą, bet ir leis pritaikyti įgytas buhalterinės apskaitos žinias vertinant įmonės finansinę būklę, apskaičiuojant mokėtinus mokesčius, nagrinėjant konkrečias verslo situacijas, bei suformuos supratimą apie apskaitos specialisto darbo pobūdį.

Užduotyse sąmoningai nenurodyti PVM, pelno mokesčio ar su darbo santykiais susijusių mokesčių tarifai todėl, registruojant ūkines operacijas bei vertinant įmonių veiklos rezultatus, rekomenduojama taikyti atitinkamu laikotarpiu galiojančias mokesčių įstatymų nuostatas.

Praktinėse užduotyse esantys įmonių pavadinimai, bei pateikti skaitmeniniai pavyzdžiai yra sąlyginiai, o galimi sutapimai atsitiktiniai.

  
© 2021 Visos teisės saugomos UAB „Ciklonas“